KONST / Litografier / Färglitografi 12555021
nr 1255 5021
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad, daterad -76. Motivet: 56x45 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:24:51
18/5 22:28:32